Najnovšie recenzie zo sekcie Vozíky za bicykle

Overený zákazník AutoTrip.sk Overený zákazník

Pridané: 14. januára 2019

Zakúpený v AutoTrip.sk

Super

Thule CTS CX1

Thule CTS CX1

Anonym Anonym

Pridané: 16. augusta 2018

• skladne v kufri auta, taktiez v boxe na streche od Thule. odvetrane odole voci hociakemu pocasiu. Die dieta v luxusno konforte sedi alebo spi a tesi sa z jazdy. Podla terenu treb nafukat aj kolesa takze dobre je mat pumpu kde vidite klko barov mate kolesa nafukane. do kopca vacsinou mam na plno ale zkopca podhustim aby dieta malo komfort lebo pruziny su tuhe. Dieta ma 1.5 roka ale ked malo 4 mesiace podhustoval som na minimum aby s nim nehadzalo aj v tej sedacke pre najmensie
  • cele to hrka.. zvuky klepajuce ale nevadi. zatial dieta ok len mne to kus na zaciatku prekazalo ale je to super lebo clovek nema brzdu ktora by ho drzala doma v obyvacke

skusal som novsi model.... od 2017 a starsi vlastnim ... musim povedat ze starsi sa mi viac lubi. Starsi ma brzdu na strane ruky, ked tlacim zo strbskeho plesa na zelene tak viem si aj rukou pribrzdit nakolko novy model ma brzdu v strede rucky.. no nevedel som si zvyknut. Zaobstaral som si izbovy merac teploty s externou sondou aby som videl kolko ma baba teplotu v kociari. stary model bol rozdiel asi pol stupna lebo ma fugy a nedokonale obaleny obal okolo konstrukcie... novsi model skocila teplota o 4 stupne nahor co niesom s tym ok lebo som mal pocit ze dieta sedi pocas horucavy v stane a nevetra plus na ceste za bicyklom riesit ten jebnuty kryt proti dazdu... ten starsi model ma na zips foliu ci dazd alebo prasna cesta a nevadi .. rozdtiahnem a idem za par sekund. novsi model?? no otrocina lebo stale so to musel zhadzovat a nahadzovat stejne ako tienidlo proti slnku!!! stary model . suchy zips nahodim a dieta vidi cez tieidlo lebo uv400 ale novy model ma picovinu posuvaciu ktora bud tieni hlave alebo nohoam a decko reve lebo bud nevidi alebo nevidi
takisto vyrez na bocne strane ... starsi model... dieta vidi vsetko.. novy model ... orezany vyhlad a to dieta protestuje lebo vidi len dopredu a ked zavadzia tienidlo.. sedi tam ako v kobke a ohrieva sa..... ked zlozom model 2017 starsie tak ho narvem k kufra bokom ako tucny uterak , novsi model... no polovica kufra zabita a to este koliecka a kolesa... neviem sem dat foto ale mame mazda 6 kombi. 1x thule bokom komplet s prislusenstvom, Alpicool kompresorova chladnicka 50 litrova a ta je ozaj velka a vsetka batozina v kufri a ja ako sofer plny vyhlad dozadu... to uz hej, nove thule po 2017... nenapracem tam chladnicku lebo je blbo navrhnute a neviem ho zlozit tak spratne ako nove :( inzinieri kdesi spravili chybu v Thule ze spravili produkt ktory je horsi ako starsi model... Odpodrucam radsej starsi model co vyzera horsie ako ten novy ktory je krajsi ale.. podla mna horsi

Thule Chariot Lite 1

Thule Chariot Lite 1

Pridané: 23. mája 2018

• Kompaktný.

Thule Chariot Sport 2

Thule Chariot Sport 2

Pridané: 21. mája 2018

Zakúpený v OBCHODTH.SK

Vyhoda skladania a klik systemu, pekny design,

Qeridoo Kidgoo 2

Qeridoo Kidgoo 2

Overený zákazník VIPceny.sk Overený zákazník

Pridané: 6. mája 2018

Zakúpený v VIPceny.sk

• Cena.
  • Kvalita materialov.
  • Celkovy vzhlad.
  • Dobre odpruzenie. Este je aj nastavitelne.
  • Antracitovy variant vyzera velmi vkusne.
  • Navod na montaz by mohol byt konkretnejsi.
  • Chyba vyrobcu pri skladani. Jedna spevnovacia tycka bola mimo usiek/putok na to urcenych.
  • Jedno koleso sa obtiazne nasadzovalo, ale po nastriekani silikonoveho oleja to bolo ok.

Overený zákazník Strešné nosiče boxy Overený zákazník

Pridané: 20. novembra 2017

Zakúpený v Strešné nosiče boxy

• zatiaľ sme nepoužili

Thule Chariot Cross 1

Thule Chariot Cross 1

Pridané: 9. augusta 2017

Zakúpený v OBCHODTH.SK

• Výhodná trojkombinácia na prechádzky beh a bicykel

Duramaxx Big Blue Mike

Duramaxx Big Blue Mike

Overený zákazník Famtastic! Overený zákazník

Pridané: 18. mája 2016

Zakúpený v Famtastic!

• zla kvalita vyhotovenia,ťažna tyč po spojeni nedrží a kyva sa,koleička maju bočnu vôlu,prepravny box lieta v rame vozika treba dodatočne upevniť,na ťažnej tyči nakrivo namotovany spojovaci prvok čapu,

no asi to sudruhovia z nemecka odflakli

Overený zákazník NAJNOSICE.SK Overený zákazník

Pridané: 25. februára 2016

Zakúpený v NAJNOSICE.SK

Genialne odpruzenie. Zatial skusane len na rucny pohon. DIeta (4 mesiace i s detskou vlozkou) ani raz nebolo nespokojne a prvu cestu po rozbitych mestskych chodnikoch absolvovalo so zatajenym dychom sledujuc okolie.

V obchodoch si treba dat pozor na vojdenie sa medzi pokladne :-)

Duramaxx Mountee

Duramaxx Mountee

Overený zákazník Electronic Star Overený zákazník

Pridané: 14. októbra 2015

Zakúpený v Electronic Star

• Všetko poriadku :)
  • žiadné

Všetko poriadku funguje,je masívne.Jeden by som vymenil kolesá 16 palcové na 20 palcové.

Pridané: 8. mája 2015

Zakúpený v OBCHODTH.SK

• Perovanie, materialy, jednoduchost, znacka, po 100 km stale OK, skvele sa kotula a dlho ma fajn loziska, autoventil,
  • Prislusenstvo - v cene nie je clona a ani miminkovnik ani prsiplast., dostupne farebne kombinacie, cena, chyba mi rucna brzda, bola by fajn a inak asi ok... Uvidime po sezone.

Pridané: 20. júna 2014

cenovo prijatelny tovar

Overený zákazník ShopBike Overený zákazník

Pridané: 30. mája 2014

Zakúpený v ShopBike

• skvely vozik za bicykel aj do prirody ako sportovy kocik
  • lahko sa sklada a rozklada, je to velmi intuitivne a rychle
  • nie je odpruzeny, ale zase s takym vozikom sa inde ako po rovine aj tak neda jazdit

Ak radi bicyklujete, urcite odporucam.

TIP:
Kupili sme to pre 6 mesacneho syna, ktory este nevedel sediet. Uvazovali sme teda nad miminkovnikom, ale nakoniec sme sa rozhodli pouzit vajicko. Po spravnom nainstalovani tam perfektne sedi, a je to ovela bezpecnejsie pre dieta.

Len v kratkosti k montazi: treba vybrat cely vnutorny potah a potom tam vlozte vajicko, treba vkladat sikmo z boku, aby tam voslo. Potom to upevnite utahovacimi pasmi podobnym sposobom ako je uchytene v aute. Davajte si ale pozor aby spodok sedacky nelezal na potahu vozika, ale na jeho konstrukcii! Tiez sa treba pohrat s madlom vajicka, ktore ked spravne sklopite, tak vytvori oprorny bod spredu sedacky a tiez sa opiera o konstrukciu vozika. Sedacka by sa po spravnom nainstalovani nemala hybat ziadnym smerom.

Urcite teda odporucam aj pre mensie babatka, ktore este nesedia.

Anonym Anonym

Pridané: 16. septembra 2013

Píšete že všetko má už v cene základnej výbavy,ale na konci textu je všetko za príplatok .

Overený zákazník MALL.SK Overený zákazník

Pridané: 3. augusta 2013

Zakúpený v MALL.SK

• výborné riešenie ak máte len jedno dieťa
  • dá sa jednoducho zložiť a vložiť do kufra auta

vychutnáva si ho celá rodina
syn je v ňom veľmi spokojný
púta pozornosť ostatných

Croozer Kid For 2 2020

Croozer Kid For 2 2020

Overený zákazník Sportega.sk Overený zákazník

Pridané: 17. januára 2013

Zakúpený v Sportega.sk

Vybrala som si tento produkt, lebo som si ho uz davnejsie vyhliadla a teraz nam pride vhod, kedze mame dvojicky, mozeme sa s nimi dostat dalej ako s obycajnym kocikom. Tento produkt odporucam tim, ktori sa radi bicykluju, sportuju a maju male deticky.

Zobrazujem 61 - 76 zo 76 recenzií 1 2 3 [ 4 ]